Ask about this item

Lot 7

GROßHERZOGTUM BADEN, Friedrich 1852-1907, 5 Mark 1877 G, Karlsruhe, Jaeger 185, sehr schön - vorzüglich
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.